USE-AMAT - Choroba Lorda Dark Helmeta
#1
2202/2203
Zwracamy się do AMATu z prośbą o przesłanie nam pełnej historii choroby pacjenta Lorda Dark Helmeta. Sądzimy, że posiadając te dane i na wypadek, gdyby choroba byłą chorobą nandańską, moglibyśmy, jak nikt poza nami, dowiedzieć się jak pomóc w tej sprawie. Znamy specjalistów od medycyny nandańskiej.
Odpowiedz
#2
//Riper, usuwaj formatowanie. Na białym tle, bazowym, jest to słabo widoczne.
Odpowiedz
#3
// sorry, nie dawałem formatowania, nie wiem, czemu było niewidoczne. po prostu pisałem i pacłem "Odpowiedz". tu też teraz nic nie zmieniam, zobaczymy.
Odpowiedz
#4
Cytat:Komandor Tarkin uprzejmie dziękuje za troskę o życie ukochanego przez wszystkich szeregowego premiera Lorda Darka Helmeta. Nie spodziewaliśmy się, że jego niesława wpływy doszła tak daleko poza AMAT.
Na ten moment wiemy, że Lord zapadł na paskudną odmianę grypy więc zadecydowaliśmy, że przechoruje ją w naszym specjalnym ambulatorium sanatorium. Jeżeli będziemy potrzebowali pomocy w sekcji i uzyskamy jakiekolwiek dane o historii choroby to je oczywiście prześlemy.


Komandor Tarkin na tym zakończył holograficzne wystąpienie przesłane attache USE w AMATcie.
Odpowiedz