China Film Group Corporation - Konkurs na Scenariusz
#1
2203

[Obrazek: 220px-China_Film_Group_Corporation_logo.png]

Reżyser Shen Mingli przyznał w wywiadzie, że jego studio filmowe jest dumne z sukcesu "Czerwonego Morza", ale chcą też rozwijać się dalej i nakręcić nowy film na premierę w 2204. Chociaż sam Shen Mingli ma kilka pomysłów, to nagła choroba jego ulubionego scenarzysty i pisarza sprawiła, że ten szuka nie tylko w Xinchiguo, ale też zagranicą ciekawego scenariusza na film. W tym kontekście, Shen Mingli poinformował ze swoim studiem w ramach China Film Group Corporation, że przyjmują pomysły na scenariusze filmowe wraz z potencjalnym współudziałem od innych kolonii na Nandanie.

--------------------------------



Cytat:Chińska kinematografia (2203-2204) - +2K+ co turę; każdy film robiony przy współpracy Xinchiguo ma w turze po wyprodukowaniu zwrot 25% kosztów zaokrąglonych w dół (do pełnych mln $). Chińczycy muszą mieć do produkcji filmu pełny i nieskrępowany dostęp.


///. przyjmuję propozycje od innych graczy na film. Ja oferuję 25% obniżki realnej kosztów, zapłatą jest to, że ze względu na cechę będę miał mocny i decydujący wpływ na sam film. Co może dawać film jeśli chodzi o bonusy możecie zobaczyć w wątku z "Czerwonym Morzem". Możecie mi podać ile chcecie wydać na film albo jawnie tutaj, albo tajnie na PW.
-
Z oczywistych względów, automatycznie taki film nakręcony przez moich puszczę u siebie. Mniej więcej do deadline'u handlowego zdecyduję się który film kręcić (jeśli jakakolwiek propozycja mi pasuje).
Odpowiedz
#2
2203

[Obrazek: 220px-China_Film_Group_Corporation_logo.png]

China Film Group Corporation ogłasza co następuje: podpisana zostaje umowa z rządem Rosji na Nandanie, w której China Film Group Corporation nakręci film pod tytułem "Nie ma dla nas ziemi za Wladynandańskiem". Ekipa filmowa mająca głównie za cel zrobienie zdjęć do scen batalistycznych oraz wstępnego kręcenia uda się do Rosji już w 2203. Premiera filmu będzie między 2205 a 2207.

W ramach umowy, rząd Rosji przekazuje X środków na pierwszy rok zdjęć do produkcji.

///. pieniądze te nie idą do Xinchiguo, tylko bezpośrednio do studia.

CFGC rozpoczęło też wstępne przygotowania do zdjęć do kolejnego filmu, którego tym razem głównym inwestorem są same Czerwone Ziemie. Póki co w mediach pojawiły się tylko jego zajawki.
Odpowiedz
#3
2203

Rosja potwierdza współpracę z CFGC. Owocem naszej kooperacji ma być film "Nie ma ziemi za Wladynandańskiem" (//Ucięto zbędne słówka dla lepszego marketingu!), za wiele póki co nie zdradza się o fabule, lecz pewniakiem jest to iż będzie to film wojenny opowiadający historię prosto z frontu. Wszelkie pytania o datę premiery zostały przez Rosjan przemilczane, aczkolwiek ujawniono iż budżet na same zdjęcia w tym roku wyniesie 5mln.



//Post za zgodą Verlaxa
Odpowiedz
#4
2205

China Film Group Corporation informuje, że prace nad "Nie ma ziemi za Władynandańskiem" zostały, przynajmniej póki co, zawieszone.

Zgodnie z przeciekami, wygląda na to, że rozpoczęto produkcję wstępną do finalnej części trylogii Czerwonego Morza. Planowana premiera - 2206.
Odpowiedz
#5
2206

[Obrazek: 220px-China_Film_Group_Corporation_logo.png]

China Film Group Corporation musi z przykrością poinformować, że ze względu na problemy w produkcji, premiera ostatniej części trylogii Czerwonego Morza zostaje przełożona z 2206 na 2207. Nowym głównym reżyserem będzie Zhou Yuan, zastępca poprzednika. Mimo tego, CFGC informuje, że pomijając zmiany personalne, zamierza wyłożyć większe niż zwykle środki na produkcje by uczynić z tego filmu prawdziwy blockbuster.
Odpowiedz