Wojna Domowa w Ziemi Miodem i Mlekiem Płynącej
#6
2204

Jedyny legalny i prawowierny, namaszczony przez Ziemię i Adonaj* rząd Ziemi Mlekiem i Miodem Płynącej jest również gotów do rozmów z Republiką Nandanitów: jesteśmy gotowi w Bayit Khadesh negocjować warunki ich kapitulacji. Ogłaszamy ponownie, że w wypadku jeśli sami się poddadzą i uda się w sposób pokojowy reunifikować nasz święty kraj, buntowników nie spotkają zbyt surowe kary, a zbrodniarzom winnym zbrodni zasiadania w rządzie zostanie umożliwione rytualne religijne oczyszczenie przed egzekucją.
Bójcie się Adonaj, to jest BUNT!

Odmawiamy przy tym negocjacji na tzw. "neutralnym" gruncie, ponieważ negocjacje odbywane za pośrednictwem, przewodem lub w ogóle w domach gojów pokalają i nas i buntowników - a to my się musimy troszczyć o ich dusze, jak oni widać nie potrafią. Nie możemy się pokalać wobec Adonaj, więc możliwe są tylko negocjacje [na temat kapitulacji buntowników] na rytualnie wobec Adonaj właściwym terenie.

Jeśli nasze propozycje nie zostaną przyjęte, zostanie nam wobec buntowników tylko opcja jak najszybszego ocalenia ich nieśmiertelnych dusz, nawet jeśli za cenę istnienia ich powłok cielesnych. Jesteśmy za to odpowiedzialni wobec Adonaj, praojca Abrahama i założyciela naszego państwa Kantorovicha!

//*doczytałem/ przypomniałem sobie że prawdziwie pobożni Żydzi nie używają słowa "Jahwe" na określenie Boga, a tylko "Adonaj" ["Mój Pan"]. Za wszelkie wcześniejsze pomyłki w słowach rządu rabinackiego serdecznie przepraszam, odpowiadają za nie buntownicy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wojna Domowa w Ziemi Miodem i Mlekiem Płynącej - przez prehi - 2022-01-06, 14:38