Ankieta: Co AMAT i Albion mają zrobić z taneczną plagą?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Kill it with Fire!
0%
0 0%
Odseparować "zarażonych" i rezesłać po wszystkich koloniach Nandanu.
25.00%
1 25.00%
Zrobić taneczną strukturę kulturalną
25.00%
1 25.00%
Nic nie robić
0%
0 0%
Odpalić disco polo na full i czekać, aż zniesmaczeni tańczący wrócą do domów
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

AMAT - Albion
#21
2208

W związku z dojściem do porozumienia oraz w celu złagodzenia wymuszonego embarga, AMAT oferuje pomoc humanitarną w wysokości 12 mln $ od AMATu i z WOAP na cel pomocy regionom dotkniętym przez epidemię.


//Sprawiedliwi Nandanu (jednoroczna) - Efektywny poziom reputacji jest +1 na dany rok (nawet jeśli przekracza się poziom "maksymalnej reputacji); zwiększenie dotyczy mechaniki i cech, poza kwestiami "Interwencji wojsk ONZ". [Udzielenie pomocy charytatywnej w wysokości co najmniej 10 mln$ / 1DP / odpowiednika powoduje przedłużenie działania cechy na kolejny rok].
//WOAP - +1% z dochodu w danym roku (zaokrąglane w górę do pełnym mln) można przeznaczyć na pomoc humanitarną [musi być potrzeba] w dowolnym połączonym* z AMAT regionie globu; pieniądze te pochodzą od prywatnych darczyńców i nie są liczone jako inwestycje AMAT czy do cech. Jeśli reputacja AMAT z dowolnego powodu spadnie poniżej "2", można raz na turę odzyskać +1 za cenę 10 mln $ i 10K+, które są dokładane do WOAP [nie liczą się wtedy do cechy Sprawiedliwi Nandanu].
"They are proud and wilful, but they are true-hearted, generous in thought and in deed; bold but not cruel; wise but unlearned, writing no books but singing many songs, after the manner of the children of Men before the Dark Years"
Odpowiedz
#22
2208

Albion zawsze chętnie przyjmie kasę w gotówce.
//i pomoc humanitarną w darach dla powodzian, zawsze są jacyś powodzianie.
Odpowiedz