Hipotetyczna kolejna edycja [2022!]
#62
(2022-07-15, 13:35)Czerstwy napisał(a):
(2022-07-15, 13:26)Herc napisał(a): Dla mnie obecny system zaopatrzenia i paliwa jest ok i nie rozumiem, po co zmieniać coś, co działa jak z tego co widzę to i tak większość nie ma problemu z liczeniem zaopatrzenia i paliwa. Ja bym zostawił rzeczy, które działają i tyle zamiast na siłę szukać jakichś realizmów czy innego kiego, no ale może to tylko moja opinia...

Większość to nadal nie wszyscy. Zakładam że wszyscy grający powinni ogarniać w co grają Tongue

...oj spytaj Entera o to jak ostatnio robił poprawianie budżetów wstecz. 6 budżetów wstecz.

***

Ja generalnie nie uważam że ta zmiana coś zmieni z liczeniem. W sensie, nadal będzie takie samo liczenie, nadal zaokrąglenia, nie rozumiem co to ma poprawić. A że ogólnie herbata nie robi się słodsza od mieszania, to jak coś nic nie poprawia, to ja bym tego nie zmieniał, bo potem trzeba przejrzeć cenniki, niezbędniki i wszystko inne i zaś poprawiać produkcję/zużycie zaopatrzenia. A jest tego trochę.
... przykład z edycji Nandan: w połowie edycji wychwyciłem że część graczy produkuje zaopatrzenie wg wzoru 8+2xprzemysł, a część 10+2xprzemysł. Bo po zmianach VZta (z moim wglądem, ale bez wielkiego przeglądania) zostało to poprawione tylko w części miejsc, innych nie. było trochę odkręcania, tłumaczenia, poprawiania.
Więc przy zmianie takich rzeczy po prostu trzeba przeczytać wszystkie zasady raz jeszcze i poprawić. Tak wyjaśniam czemu wolałbym nie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Hipotetyczna kolejna edycja [2022!] - przez prehi - 2022-03-05, 13:14
RE: Hipotetyczna kolejna edycja [2023?] - przez Rizi - 2022-03-07, 12:25
RE: Hipotetyczna kolejna edycja [2023?] - przez Herc - 2022-07-15, 13:26
RE: Hipotetyczna kolejna edycja [2023?] - przez prehi - 2022-07-15, 13:41
RE: Optymalizacje czasu pracy MG - przez Czerstwy - 2022-07-14, 16:19