Komisja do spraw Azylanckiej infrastruktury
#1
2206

Wobec ostatnich wydarzeń w Azylu (eksplozji składu amunicji oraz wywołania nieznacznej fali powodziowej w Xinchiguo) oraz rozmów dyplomatycznych pomiędzy przedstawicielstwami obu narodów, zawiązana została komisja mająca na celu zbadania stanu infrastruktury Azylu. Komisja składać ma się z inżynierów cywilnych kilku krajów:
Ze strony Xinchiguo:
- EKN
- ANZAC
- Shiroihan 
- Albion
Ze strony Azylu:
- Manticore
- AMAT
- Transaarde
-  USE

Prosimy by przedstawicielstwa obu stron potwierdziły swoją obecność.
@Gandzia
@Richtus
@Fanatyk
@Milord
@Vaiar
@Millenium
@Fogler
@prehi
Odpowiedz
#2
2206

przedstawiciele USE wezmą udział w obradach.

/ wystawiani są tacy, co są warci... a co, 30K+ ! nie ze swojego zamrażam, to mogę.
Odpowiedz
#3
2206

Ziemia Białego Kwiatu, jako terytorium któremu zależy na utrzymaniu pokojowych relacji we wschodniej Uttarze oczywiście wyśle swoich specjalistów. Liczymy na to, że nasz udział przyczyni się do wyjaśnienia tej wrażliwej kwestii.



///
Coś trzeba płacić jak w wysyłkach naukowców do Nordfall?
Odpowiedz
#4
2206

EKN wyśle swoją delegację.

//tbh, to bardziej kwestia wojskowa niż naukowa, więc wysyłam generała Tatopoulosa. Chyba że ktoś mi udowodni, że umieszczenie i zabezpieczenie magazynów amunicji w strategicznej lokalizacji to nie jest kwestia wojskowa.
Odpowiedz
#5
(2022-03-18, 23:07)Gandzia napisał(a): 2206

EKN wyśle swoją delegację.

//tbh, to bardziej kwestia wojskowa niż naukowa, więc wysyłam generała Tatopoulosa. Chyba że ktoś mi udowodni, że umieszczenie i zabezpieczenie magazynów amunicji w strategicznej lokalizacji to nie jest kwestia wojskowa.

// i taka i taka. Tutaj bardziej potrzebny ktoś kto się zna na rzeczach które wybuchają niż oficer sztabowy - ale i taki się przyda.
Odpowiedz
#6
2206

Manticore wyśle swoich inżynierów.

//10 K+ zamrożone na ten cel.
Odpowiedz
#7
//proszę o wyznaczenie czasu do kiedy mają potwierdzać ww. gracze że ich kraj coś / kogoś wyśle.

Termin musi być najpóźniej do 23.03 - inaczej nie będzie wyników badań w tej turze. @Verlax jako główny zainteresowany i @Enter bo to u Ciebie.
Odpowiedz
#8
///. jeśli najpóźniejszy termin to 23.03, to chyba nie ma powodu by nie był to 23.03. @Enter ?
Odpowiedz
#9
//Wsio radno. Wyjaśnia to pewne kwestie
Edit: W sumie to chciałbym jak najszybciej.
Odpowiedz
#10
2206

Komandor Tarkin wysyła kilku ekspertów od tam i zapór wodnych, którzy aktualnie nie są wymagani przy rodzimych inwestycjach oraz przedstawicieli politycznych odpowiedzialnych za taką infrastrukturę by wspólnie z ekspertami z innych kolonii zbadali stan tamy w Azylu, jej budowę, wykorzystane materiały i ich jakość oraz przyczyny katastrofy.

//zamrożono 15K+ i 15KP
Odpowiedz