Stejo Tuul - Stany Zjednoczone Europy
#1
10000
Jakie to uczucie rządzić krajem w którym żołnierze muszą płacić by ktoś się z nimi przespał, tych którzy nie płacą się aresztuje, a grupa kobiet kontroluje tym co ma między nogami (i innymi częściami ciała) nie dość że sporym kawałkiem sił zbrojnych, ale też nieprzyzwoicie rozrośniętym sektorem gospodarki? Doprawdy, wszystkie wieści które dochodzą z basenu Morza Śródziemnego potwierdzają naszą pewność o idealności naszego systemu społecznego.

Czemu po prostu nie spróbujecie promowania związków homoseksualnych w armii? Nie ma nic bardziej męskiego niż braterskie uczucia dwóch wojowników (o ile już mają dzieci, oczywiście)! Albo mogliby zabierać ze sobą żony. Bo mają żony, prawda? Jeśli nie, to może udałoby się wam rozwiązać ten dziwaczny kryzys nawiązaniem kontaktów z Kartaginą w celu utworzenia programu "Żona+", dołączonego do listy benefitów żołnierskich.
Odpowiedz
#2
10.000

Odpowiedzi przyszły z większości krajów SZE. Większość nie na temat. W prasie dominują artykuły wyjaśniające istnienie państwa Stejo Tuul i chorób psychicznych (czasem nawet niezalezne!)

"Wspaniałe uczucie, polecam" - Loredana ale Capone

"Debile, przecież problem jest bo mają seks za darmo, bo są przystojni i się myją." - ekspertka ds. Usług Seksualnych przy SRA Tortugi, B. Yoredo-Ust

"A po co żona? Nieważne, spytam męża" - Perykles Pitydes

"Gdzie leży to Stulejo?" - Hetman Wołodymyr III Załużny

"Był ślub czasowy to jest haram. Należy upewnić się, że w każdym burdelu jest odpowiedni duchowny. Pozdrawiam moje byłe żony" - Sułtan Masud

"Jeśli chodzi o opinię na ten temat, to można powiedzieć, że jestem jaroszem" - Howadi Ag Boska

"Byleby się nie przystawiali do naszych kobiet " - Arnie Schwarzenegger

"Wydajność w tym systemie rośnie. Wydajność systemu Stejo Tuul poniżej oczekiwanego poziomu, wymagana diagnostyka systemów" - Magos 8-Juan-X, przedstawiciel Rady Technokratycznej (SRA Agadir)

"Za wysokie progi" - Marcel Le Pen (w kontekście opłat za pracę ludu pracującego czerwonego dystryktu) - jest z bardzo biednego kraju

"A ja mam to w dupie" - Giovanni al Capone (ma duże uszy).

"Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto dni jak owca. Nasz program jest prosty: chcielibyśmy rządzić Europejczykami.Pytają nas o nasze programy polityczne w momencie kiedy różnych programów jest już mnóstwo wszędzie. To nie programy mają służyć rozwiązaniu problemów Europy, ale ludzie i ich siła woli." - Menito Bussolini
Odpowiedz