Tura II - przerwa świąteczna
#1
Kochani gracze,

Pisanie wojen się przedłuża - są skomplikowane, a do tego w tygodniu miałem Szlachetną Paczkę i inne rzeczy <tu powinno być jeszcze parę wymówek, ale po co> no i wychodzi że tura się zacznie jakoś w tym tygodniu.

Co jest na pewno:
1. Gracze powinni mieć tydzień do deadline handlowego po ostatnim sprawdzonym budżecie, więc może nie udać się zrobić deadline handlowego przed świętami.
2. W dniach 24-26.12 obowiązuje absolutny zakaz pisania postów w czymkolwiek.
3. między świętami a sylwestrem niektorzy mogą chcieć wyjechać gdzieć czy coś.\

Więc jest problem z tą turą. Nie chciałbym jej zaczynać po sylwestrze, bo to oznacza za trzy tygodnie (!), ale też pytanie jak z deadline.
Moja aktualna idee fix jest by spróbować zrobić deadline handlowy na 23.12, 22:00, a deadline wojenny na jakiś 3.01. Oczywiście jak ktoś będzie miał dużo nieobecności (np. MG się zaczyta...) to przedłużymy, ale jakby deadline handlowy był zakończony przed świętami to potem jakoś fajniej będzie. Chyba.

Co sądzicie? Zwłaszcza pytam @Gandzia @Riper bo będziecie mieli wojnę jako ostatnią, więc jako ostatni będziecie mogli lookać po budżetach...a  poza tym Riper widzę że ma jakieś problemy z czasem, to wolę pytać.
...ale jak ktoś inny wie że będzie miał problemy, tylko jeszcze nie napisał, to niech napisze w nieobecnościach i zasygnalizuje tutaj.
Odpowiedz
#2
Osobiście, nie mam problemu z taką organizacją tej tury, ale moja sytuacja jest dosyć niezwykła (ja mam urlop po prostu), więc moja opinia jest mało wartościowa w tym kontekście - ważniejsze są opinie innych.
Odpowiedz
#3
Też nie mam - ale ja jestem w trochę podobnej sytuacji jak Verlax, bo w tym roku nie mam już żadnych poważnych zajęć i zaliczeń, a nie planuję się nigdzie wybierać.
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie git, w końcu takie tury, że można nadążyć Tongue
Odpowiedz
#5
Dla mnie w porządku, i ja też nigdzie nie wyjeżdżam, więc będzie czas na sprawdzenie wszystkiego Smile
Odpowiedz
#6
Brzmi okej, o ile druga tura wystartuje w jakimś rozsądnym terminie.
Odpowiedz
#7
Based & Blessed
Odpowiedz