Sbor Cesarstwa Zurychańskiego, a zagrożenie ze strony orków
#1
10k3

Federacja Antyfaszystowska prosi cesarza Františka Josefa Šrúdera o zajęcie oficjalnego stanowiska w sprawie proponowanego przez Stejo Tuul ogólnoludzkiego zawieszenia broni mającego na celu skupienie się na walce z orkami. Druga strona wojny domowej u Zurychan jednoznacznie opowiedziała się za przerwaniem walk. Władze Federacji nie wyobrażają sobie, by w trakcie kiedy wojska wszystkich krajów ruszą walczyć z orkami, pod naszym bokiem w najlepsze trwała bratobójcza walka o restaurację Cesarstwa Zurychańskiego. Przy okazji gratulujemy usunięcia agentów Sarumana z Waszego kraju i ufamy, że zwłoka w komunikacji jest spowodowana właśnie związanymi z tymi porządkami, a ostatnie wydarzenia w sposób dosadny uświadomią obywatelom Sboru powagę zagrożenia. Zastrzegamy, że w razie kontynuacji starć, udzielimy wsparcia stronie atakowanej, w formie nałożenia sankcji gospodarczych (embargo) na stronę atakującą i być może podejmiemy również inne niezbędne kroki w celu deeskalacji konfliktu.

//@Wierzymierz
Odpowiedz
#2
10k4

Z uwagi na złamanie obietnic w sprawie rozejmu przez Sbor, oraz mając na uwadze sabotowanie działań koalicji antyorczej przez wasze niecne machinacje, Federacja Antyfaszystowska podjęła decyzję o interwencji zbrojnej na terenie Zurychu - dajemy wam tydzień na cofnięcie swoich wojsk na pozycje zajmowane na początku roku 10002. Potem, niezależnie od tego czy posłuchacie głosu rozsądku i wrócicie skąd przyszliście, przystąpimy do realizacji operacji militarnej mającej na celu przywrócenie status quo na terenach zurychańskich oraz wyzwolenie okupowanych przez was terytoriów.
Odpowiedz
#3
10004

[Obrazek: cc3ygxece3c61.jpg?width=640&crop=smart&a...7c869eb0fb]

W imieniu Syna Niebios, króla Qin
Minister Wojny Shouheikun

Cytat:"Nawet z nieskończoną cierpliwością i łaską Syna Niebios, niemożliwe staje się tolerowanie zachowania Sboru. Agresywne wtargnięcie na terytorium Wielkiego Qin przez kolonistów Sboru, natarczywa infiltracja i propaganda religijna wśród Ludów Gór - to już były wrogie kroki wobec Sai. Ale złamanie rozejmu, świętego słowa monarchy, w tak paskudny sposób w tym samym roku, w którym go zawarto, jednocześnie sabotując wysiłki koalicji antyorczej, nie pozwolimy na ujście tego płazem! Oto i deklaracja - armie Wielkiego Qin będą miażdżyć Sbór, aż do zabezpieczenia granic Wielkiego Qin oraz do czasu aż wojska Sboru wycofają się w całości z Szwajcarii i Grenoble, przywracając wcześniejsze status quo. Wielkie Qin udzieli wszelkiej pomocy Federacji Antyfaszystowskiej by ten sprawiedliwy cel wypełnić.

W sytuacji gdyby Sbór kapitulował wobec sprawiedliwych i słusznych żądań wycofania z Szwajcarii i Grenoble oraz oddania regionu granicznego Wielkiemu Qin, Wielkie Qin nie będzie kontynuowało wojny dalej. Gdyby Sbór stawiał opór wobec Woli Niebios, biada, bo Qin nie będzie miało litości."
Odpowiedz
#4
10k4

Cesarstwo nigdy nie ugnie się przed ujadaniem wrogich reżimów. Będziemy walczyć, aż zapłacicie za swoje podłe machinacje. Niech żyje Jego Cesarska Mość!
Odpowiedz
#5
10k4

Aby oczyścić atmosferę zatrutą przez obrzydliwe kalumnie ciskane w naszą stronę z Antify i Qin, Jego Cesarska Mość zdecydował się na zaproszenie przedstawicieli tych spośród pozostałych członków społeczności międzynarodowej, którzy zainteresowani są poznaniem prawdy o zeszłorocznym złamaniu rozejmu. Przedstawicielom zostanie umożliwione zbadanie miejsca całego zajścia, przesłuchanie świadków oraz obejrzenie wszystkich dowodów w naszym posiadaniu.

//Deadline wysyłania przedstawicieli do pojutrza (17.03) 18:00.
Odpowiedz
#6
10k4

Zaufana przedstawicielka IRE z ramienia premierki Sohy Hariri pojawi się w Sborze w celu wyjaśnienia zajścia.

//-10K+ na wysłanie zaufanej osoby
-5 mln $ na wszelkie koszty
+TF
"All strange and terrible events are welcome, but comforts we despise. My honour was not yielded, but conquered merely. I will not be triumphed over."
Odpowiedz
#7
(2023-03-17, 10:55)Millenium napisał(a): 10k4

Zaufana przedstawicielka IRE z ramienia premierki Sohy Hariri pojawi się w Sborze w celu wyjaśnienia zajścia.

//-10K+ na wysłanie zaufanej osoby
-5 mln $ na wszelkie koszty
+TF

//wyniki w 10005

@Wierzymierz proszę o wrzucenie teraz, ewentualnie na początku międzyturza, czy i jaki jest dostęp przedstawicieli zagramanicznych do danych.
Odpowiedz