Ankieta: Czy chcesz kolejnego konkursu na znajomość eventa? (uwaga: zliczam tylko odpowiedzi graczy)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
16.67%
1 16.67%
Tak, ale Richtus ma osobną skalę trudności
66.67%
4 66.67%
Tak, ale... (dopisane w poście)
16.67%
1 16.67%
Nie
0%
0 0%
Nie, ale... (dopisane w poście)
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ankieta - czy kolejny Konkurs?
#1
Hejo. Edycja zipie jak zipie - krzesam z siebie, ale już bez przesadyzmów a i ogranicza nas czasoprzestrzeń. Niemniej, byłbym w stanie - mam pod to nawet zanotowane nieco możliwości - zrobić kolejny konkurs eventowy. Nie, nie w tej turze. Może od kolejnej.
...ale nie wiem czy tego chcecie. Ostatni był dość trudny, choć się nie spodziewałem i choć te typy co mam wynotowane do trzeciego konkursu nie wydają mi się trudne... to nie wiem czy nieodczujecie tego jako nadmiernego podpakowywania Richtusa albo coś Tongue

Ankieta! I najlepiej wypowiadać się też postami.
Odpowiedz
#2
Konkursy eventowe to równie dobra zabawa jak dawne historyczne konkursy rekrutacyjne organizowane przez VZ i Andre, proszę dalej. Jak ktoś uważa, że zgarniam za dużo nagród to niech poczyta trochę książek zamiast grać w gierki mogę nawet bez gratyfikacji pisać odpowiedzi odbiję sobie nagrodami za poprawny budżet!
Jeśli to komuś ułatwi życie, to nie widzę przeszkód, żeby dawać listę postów konkursowych i skupić się na samych odniesieniach. Skoro Prehi podaje liczbę postów jakie należy znaleźć, to wyszukanie właściwych to już nie jest aż taka trudna rzecz - pomyślcie ale jak by było trudno gdyby Prehi nie pisał ile odniesień znaleźć, ha!
Odpowiedz
#3
Konkursy są OK, tylko jeśli robimy nawiązania do przeczytanych książek i nowelek to ryzykujemy właśnie taki scenariusz, jaki mieliśmy teraz: może być tak, że po prostu nikt nie zgadnie, bo raczej nie wszyscy czytają/li te same lektury. Więc przy tej formie konkursu nie powinno być zdziwienia przy następnej próbie (o ile będzie), jeśli wielu niewiele zgadnie..
Odpowiedz
#4
@Krewetki? @Verlax?
(paczę po głosach w ankiecie, kto nie głosował, więc nie wiem czy myślał nad tematem)
Odpowiedz
#5
Dla mnie ok, acz moim osobistym zdaniem będzie sensowniej jeśli będzie lista postów, która rzeczywiście liczy się do tego eventu z linkami. Pogłoski są chyba w tym najgorsze z wyczuciem "co właściwie jest na event".
Odpowiedz
#6
(2023-06-01, 20:28)Verlax napisał(a): Dla mnie ok, acz moim osobistym zdaniem będzie sensowniej jeśli będzie lista postów, która rzeczywiście liczy się do tego eventu z linkami. Pogłoski są chyba w tym najgorsze z wyczuciem "co właściwie jest na event".

Może to być wprowadzone, ale zastrzegam że wtedy możliwe że zacznę jeździć po bandzie...
...co chyba dobre jest!
Odpowiedz