Nieobecności i prośby o przedłużenia tur im. Prehiego
#21
Proszę o przedłużenie terminu na rozkazy. Dwa dni optymalnie, co najmniej o jeden.
#winaGandzi, jakby mi NSD nie najeżdżał bym się wyrobił!
Odpowiedz
#22
Przedłużam do 23.05 i ani dnia dłużej ^^
Odpowiedz
#23
Jutro znów lecę w delegację i wracam w środę w nocy. Obawiam się, że ciężko będzie coś odpisać w tym czasie, także ostatnia wojna będzie pewnie dopiero po moim powrocie. Ogólnie mam ostatnio dużo roboty, co nie wpływa pozytywnie na tempo gry ale zapewniam, że idziemy powoli do przodu z odpisami. Zachęcam też do korzystania z przypominajki, jeśli posty czekają ponad 3 dni.
Odpowiedz
#24
Nie ma mnie od jutra do soboty, a potem od 3 VI do 11 VI, więc funkcjonalnie będę może 12 VI nazad, ale nie gwarantuję, że będę przed 15/16 VI.
Odpowiedz
#25
Nie ma mnie od w sumie wczoraj do końca soboty 15.06 - nawał pracy jak nigdy odkąd w niej robię. Sobota potrzebna na dokończenie wszystkiego i uwolnienie się. Jestem okresowo na DC na szybko do odpisania.
Odpowiedz
#26
Jeszcze kupa czasu do lipca, ale mam dość rozległą nieobecność, to wolę poinformować.
01-08 lipca buduję norweskie PKB i nie wiem jak będzie z roamingiem,
13-25 lipca jestem na wakacjach i może będę czytał PNW, ale raczej nie pisał.

W obu terminach nie będę miał discorda i ogólnie jak ktoś ma jakieś rzeczy do obgadania via discord czy via forum, to przed 1 lipca lub po 25 lipca. Budżet pewnie pyknę między 8ym a 12ym lipca, jak z z resztą to zobaczę - zobaczymy jakie będzie tempo rzucone przez MG.
Odpowiedz
#27
Mając na uwadze ślimaczenie się różnych odpisów proszę o przedłużenie tury. O ile? Nie wiem, ale jak MG nie ma czasu (co czasem jest normalne) to samo istnienie deadline'u nie da szybszej nowej tury.

Ja obecnie jestem w nieco frustrującym obszarze że przy NPC de facto każda aktywność musi być confirmowana przez MG, a jak nie confirmujd przypominam po 3 dniach, mija czas i w ten sposób idzie jak po grudzie. A że też nie co dzień mam czas i siłę siedzieć na pnw, to rozkazy nie zrobià się jak będę miał wsio akurat 24h przed deadlinem...
Odpowiedz
#28
19-20.07 mnie nie ma, a jeśli będę, to w ograniczonym stopniu.
Odpowiedz
#29
Biorąc pod uwagę moją zgłaszaną nieobecność, deadline'y i to jakie wyrobienie sygnalizowałem MG przed wyjazdem... proszę o wydłużenie deadline'u do 3.08 23:00.
Przy wcześniejszym deadline, jest szansa że do 01.08 się wyrobię z samymi rozkazami, ale budżet raczej będzie w lesie... a to nie ja mam piechotë leśnå!
Odpowiedz
#30
Ehh, no dobra, przychylam się do wniosku.
Odpowiedz