Wydarzenia
#1
...
Odpowiedz
#2
100 SE

Ciągły postęp konieczny jest, aby nasze państwo wzrastało ponad wszystkimi innymi, silna armia oraz silna zaplecze naukowe jest podstawą dobrze rozwijającego się kraju, dlatego Rada Dwunastu zadecydowała, aby przeznaczyć dodatkowe granty dla dziedziny nauki.

//
ZN - Uniwersytet Wschodni - nauka - um. 0 -> 1 (-25K+)
Odpowiedz
#3
100 SE

Silna armia to gwarant naszego bezpieczeństwa, silna armia to przestroga dla każdego kto chce nam rzucić wyzwanie, to przestroga dla każdego kto chce na nowo narzucić nam żelazne kajdany na szyje. Nigdy już nie będziemy niewolnikami. W całym państwie została wzmocniona kampania informacyjna zachęcająca do wstępowania do armii Easterlingów, to ścieżka która daje wielkie możliwości i rozwój, to ona otwiera zamknięte drzwi. Honorem jest służba w imię Norlüsta i jego drogi!

//Poziom mobilizacji na 1: Armia zawodowa, - 1 stabilność
Odpowiedz
#4
101 SE

Nasza państwo rozwija się, a gwarantem naszego bezpieczeństwa jest silna, wielka armia, która będzie w stanie bronić naszych interesów, dlatego aby zapewnić naszym wojakom jak najnowszy sprzęt Rada Dwunastu przeznacza dodatkowe granty nad rozwojem sił lądowych!

//Instytut Zbrojeniowy - wojska lądowe - um. 2 ->3 - (30K+)

Generał Gorgörth w ostatnim czasie przeszedł dodatkowe szkolenia na uczelni wojskowej przez co został nagrodzony dodatkowym dyplomem.

//gen. Gorgörth um. 0 -> 1 (5K - zniżka 30K+ za PP)

Nasze ekonomia wzrasta, nasza gospodarka pracuje na coraz większych obrotach, nasza pracowitość wyróżnia się na tle innych narodów świata! Dzięki niej bogacimy się i żyjemy dostatnio!

//Odblokowanie cechy: przedsiębiorczy.
Odpowiedz
#5
101 SE
[Obrazek: 24944633-3-37-768x512.jpg]
Koncern BMW otrzymał w ostatnich latach pokaźne rządowe dotacje, które poprawiły dostępność automobilów dla obywateli Rhun, co spotkało się z bardzo pozytywną reakcją społeczeństwa. Nowe linie produkcyjne mogą też z łatwością być dostosowane do celów wojskowych.

//Aktualizacja cechy:
Balkijskie Motorowe Wozy - +1 do produkcji czołgów w slocie.
-->
Balkijskie Motorowe Wozy - +1 do produkcji czołgów w slocie, +1 do produkcji piechoty zmotoryzowanej w jednym wybranym slocie

+5 KP
Odpowiedz
#6
102

W Konfederacji zostaje przeprowadzony nowy spis ludności, każdy z obywateli może deklarować swoją przynależność do narodu, a szczególnie do jedynego prawdziwego narodu!

//Używam ceszki: Organizacja Młodzieży Rhun "Kharangi" (co 2 tury możemy zawnioskować o aktualizację struktury narodowościowej)
Odpowiedz