Ankieta: Na kogo oddasz głos w I turze wyborów prezydenckich?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Andrzej Duda
3.45%
1 3.45%
Małgorzata Kidawa-Błońska
3.45%
1 3.45%
Szymon Hołownia
3.45%
1 3.45%
Władysław Kosiniak-Kamysz
13.79%
4 13.79%
Krzysztof Bosak
17.24%
5 17.24%
Robert Biedroń
41.38%
12 41.38%
Paweł Tanajno
3.45%
1 3.45%
Inny (jaki?)
0%
0 0%
nie będę głosował lol
13.79%
4 13.79%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wybory na PNW
#1
Kogo PNW wybrałoby na prezydenta w I turze? Uzasadnienie mile widziane.
Odpowiedz
#2
(przywróciłem temat bo coś tam nie działało Kazikowi chyba)
Odpowiedz
#3
Władysław Kosiniak-Kamysz - bo nic nie będzie robił i nie jest idealistą.

Wszystkie nasze problemy płyną z polityków którzy próbują coś zrobić, co gorsza niektórzy z nich, jak PiS sa idealistami. Brrr, nikt tylu ludzi nie pozabijał co idealiści...
Odpowiedz
#4
Lubie takie bezstronne ankietki, ty też @VegetaZen?
Odpowiedz
#5
(2020-05-06, 19:39)Varja napisał(a): Lubie takie bezstronne ankietki, ty też @VegetaZen?
To się nazywa głos ważony.
Odpowiedz
#6
Kocham demokrację, kocham republikę
Odpowiedz
#7
Na kogo będą głosowali gmowie? Żebym dobrze wybrał i żeby mnie lubili.
Odpowiedz
#8
Enter chyba lubi narodowców, ja jestem działaczem Wiosny. Zatem, nieważne z której strony się nie odwrócisz dupa z tyłu. Aczkolwiek jeśli chodzi o umiarkowane sympatie... podejrzewam, że jestem radykalniejszy od Entera.
Odpowiedz
#9
Czyli Ty też lubisz grzebać poczciwym przedsiębiorcom podłym prywaciarzom w kieszeni?
Odpowiedz
#10
Zależy: ogółem jak przystało na lewaka w pełni popieram progresję podatkową. Zatem gdyby to ode mnie zależało kwota wolna od podatku skoczyłaby znacznie do min. 30k zł, jeśli nie więcej, a mali przedsiębiorcy (tj. tacy poniżej pewnego obrotu i ilości zatrudnionych osób) byliby zwolnieni z różnych opłat w tym przede wszystkim z ZUSu. Dalej: progresywny CIT zależący od tego jaki % dochodu trafia do pracowników (z wyłączeniem zarządu). A milionerom dojebałbym stawkę unijną : ) (i powinni się cieszyć, że to mniej niż chcą Razemki)

#voteVegetaZen2030
Odpowiedz