Olimpiada Wodna w Manili
#11
2154

Firmy Technokratycznej Republiki Kalkuty oczywiście mogą korzystać ze znaków towarowych Olimpiady a MechaniTV mogą transmitować zawody! Rozumiemy również thallasofobię Enklawy i szczerze współczujemy.

Kapitanat Reprezentacyjny Federacji przypomina, iż to już ostatnia chwila by zgłosić udział swojej drużyny!


//@Xelacient @Gandzia
zgłoszenia przyjmujemy do 21-szej
Odpowiedz
#12
2154

Technokratycznej Republice Kalkuty udało się zebrać i wystawić drużyny do wszystkich dyscyplin, co prawda ciężko określić ich poziom, bo  rząd w Kalkucie jako gospodarka wolnorynkowa nie ingeruje w kwestie sportu i kultury i ogranicza się jedynie do zapewnienia bezpieczeństwa i transportu ochotników, którzy zgłosili się do udziału w Olimpiadzie.

Niemniej drużyna studentów Politechniki Kalkuckiej wystawiona do zawodów w szachy oraz wyścigu motorówek wodnych wydaje się być bardzo mocna.
Odpowiedz
#13
2154
Na zawodach pojawią się śmiałkowie i ochotnicy z Rosji. Rząd Jego Cesarskiej Mości wysyła także oficjalnego wysłannika na olimpiadę wodną; Saszę Borbę, instruktora szermierki bagnetem, który jest autorem wybitnego dzieła ,,Sztyk mołodiec!", będącym jednym z najbardziej rozpowszechnionych czytadeł wśród rosyjskich żołdaków.
Odpowiedz
#14
2156
Zarząd MechaniTV składa oficjalny pozew sądowy przeciw Wolnym Portom w sprawie organizacji tzw. Olimpiady Wodnej w Manili. W 2154 miały mieć miejsce międzynarodowe zawody organizowane przez Wolne Porty. Tymczasem impreza się nie odbyła, nie podano żadnych przyczyn, a organizatorzy zniknęli z pieniędzmi. MechaniTV domaga się 10 mln $ odszkodowania.
Odpowiedz
#15
//odbyła się, co jest w wydarzeniach u mnie, VZN nie wydał werdyktu
Odpowiedz
#16
//Kto normalny robi międzynarodowe wydarzenia sportowe w wydarzeniach tylko jednego państwa, a nie w mediach/dyplomacji?
Odpowiedz
#17
//niech tam, nie ogarnąłem, poza tym nie jest to ściśle ujęte w zasadach, ale fakt, trochę zryłem

@VegetaZen ?
Odpowiedz
#18
Transmisja Olimpiady Wodnej nie cieszyła się szczególnym zainteresowaniem na świecie, jednak nadal wypromowała wielu sportowców. Dużą popularnością cieszą się archiwalne nagrania a kolejna olimpiada wodna najprawdopodobniej będzie cieszyła się większym zainteresowaniem. Klasyfikacja medalowa:
I Wolne Porty 20
II Borneo 19
III Ural 18
Korea 12
Niemcy 12
Rosja 12
Biała Orda 8
Bengal 3

//Wolne Porty +2 reputacji
Ural i Borneo +1 reputacji

ps losowałem to, żeby nie było Tongue, naprawdę!
Odpowiedz