Ankieta: Na kogo zagłosujesz w I turze wyborów
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Aung Khin Kyi - fanatyczna ekumenistka
9.76%
4 9.76%
Tomas Testosterone - chemik z lasu
12.20%
5 12.20%
James Gaylord - obrońca tradycyjnej rodziny
12.20%
5 12.20%
Rama Yaya Muobyja - Praktyk-rewolucjonista
17.07%
7 17.07%
Daw Thiri - Śniąca jasnowidzka
17.07%
7 17.07%
Rea Shisza - Miałka kalifka
9.76%
4 9.76%
Philip Coin - bezduszny matematyk
21.95%
9 21.95%
Razem 41 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gregory Ibiza Show - wybory 2154
#1
[Obrazek: league-of-legends-krzysztof-ibisz-ultraliga.jpg]

Witam w dzisiaj w specjalnym programie wyborczym, dzięki sekretnej technologii 666G nasz program będzie nadawany na wszystkich częstotliwościach z taką mocą, że każdy w Azjii będzie mógł nas usłyszeć, bez względu na to czy chce czy nie! Zatem witam w Gregory Ibiza Show! Edycja specjalna! Wybory Prezydenckie w Bengalu 2154!
 
W dzisiejszym odcinku przedstawię kandydatów na prezydenta. Pragnę przypomnieć, ze zwycięzca SMS głosowania będzie mógł swobodnie prowadzić swoją kampanię wyborczą w kolejnych odcinkach mojego programu co  z pewnością przełoży się na wynik wyborczy. Dzisiaj będzie na szybko, bo zaraz będzie transmisja Olimpiady w Manili! Zatem przejdźmy do rzeczy!

[Obrazek: dewi_thant_sin.gif?itok=Aflkqzmi]
 
 Aung Khin Kyi - dotychczasowa Pani Prezydent ubiegająca się o reelekcję, w sumie nie ma co gadać, każdy przez 5 jej rządów wyrobił sobie opinie, więc tylko jedno pytanie, czy planuje Pani następną tak samo zachowawczą jak poprzednią?
- Wręcz przeciwnie, mam parę radykalnych planów, zaś moje dotychczasowe rządy  były jedynie do nich przygotowaniem!
- Będzie Państwowy Dzień Matki Teresy oraz prawa dla grup wyznaniowych?
- Będą, nawet dla fanatyków Śniącego.

Przejdźmy zatem go kontrakandytatów. Pierwszym z nich Tomas Testosterone, człowiek, który najchętniej z nazwy naszego państwo wyrzuciłby słowo „Republika” przedstawiciel twardogłowych technokratów i industrialistów, profesor katedry chemii Uniwersytetu Patna, czy to prawda, że chce Pan zezwolić na swobodny handel bronią maszynową oraz przeciwpancerną?
[Obrazek: AR-160319514.jpg?imageversion=Artykul&lastModified=]
- Każdy obywatel ma prawo do obrony i jeśli ktoś uważa, że do obrony potrzebuje karabinu szturmowego oraz rusznicy przeciwpancernej to państwo nie może mu zabronić jej uzyskać! Jednak najważniejsze są nawozy sztuczne! Nawóz sztuczny może zwiększać nasze plony, ale może także zostać przerobiony na materiały wybuchowe!
- Podobno sporo Pan podróżował, jakieś pomysły na politykę zagraniczną?
- Tak, dzięki wymianie naukowej zwiedziłem każdą znaczącą technokrację w Azjii, uważam, że Bengal powinien z nimi współpracować, a nie wikłać się w spory religijne.

Dziękuje bardzo, czas na kolejnego kontrkandydata, Pana James Gaylord, człowieka, który najchętniej z nazwy naszego kraju wywaliłby nazwę „Technokratyczna”. Profesor Literatury pięknej oraz modelowy chrześcijanin. Jednak sztandarowym programem wyborczym uczynił Pan budowę mieszkań z piwnicami, dlaczego?
[Obrazek: pri_57677201-e1508947164759.jpg?quality=...C625&ssl=1]
- To bardzo proste, jeśli chcemy stworzyć naprawdę chrześcijańskie i egalitarne społeczeństwo to musimy zadbać o odpowiednią liczbę mieszkań, rodzina to podstawowa cegła społeczeństwa, aby się prawidłowo rozwijała potrzebuje porządnego domu, a nie ciasnego mieszkania. Jednak każdy z tych domów musi być wyposażony w solidną piwnicę do którego cała rodzina może się schronić w razie zagrożenia!

Przejdźmy do ostatniego  kontrkandytada! Pan Rama Yaya Muobyja to lider Frontu Narodowego Indii w Bengalu, człowiek, który najchętniej w nazwie naszego państwa „Kalkuta” zastąpiłby „Indiami”, bożyszcz tłumów we wsiach i miasteczkach, założyciel „Bengalskiej Straży Obywatelksiej”, znanej dzięki sukcesom w zwalczaniu jadowitych psów dingo, kolczastych niedźwiedzi, a także dzikusów z Mjanmy. Jedyne co psuje jego reputacje to tylko to, że do wyborów mógł wystartować tylko dlatego, że peryferyjne uniwersytet w Bhubaneswar dał mu tytuł Profesora Katedry Genetyki.
[Obrazek: Hrithik-Roshan-Most-Handsome-Bollywood-Actors.jpg]
- Wypraszam sobie, dzięki moim wysiłkom na terenie Bhubaneswar już zanotowano polepszenie puli genetycznej! Zdrowotność i przeżywalność noworodków znacznie wzrosła! Poza tym jeśli ten tłusty rudzielec może być profesorem to ja też!
 
I tak przechodzimy do gównokandytów, nie żeby mieli szansę na zwycięstwo, ale skoro zebrali wymagane sto tysięcy podpisów i mają tytuł profesora jakieś baraku na zagubionej w dżungli uczelni to dam im się pokazać. Pierwszym z nich to Daw Thiri! Kapłanka Śniącego, którą przespała wojnę o niepodległość, bo była na narkotycznym tripie i gdy się obudziła to znajdowała się już po stronie Technokratycznej Republiki Kalkuty. Niezrażona zebrała wokół siebie wyznawców Śniącego, a nawet udało jej się założyć Uniwersytet w Khulnie zajmujący się metafizyką oraz zdolnościami parapsychicznymi, pytam się jakim cudem?
[Obrazek: 841-06805762en_Masterfile.jpg]
- To bardzo proste, komisja akredytacyjna, powiedziała, że podpiszą mi wszystko co trzeba, jak tylko przestanę słyszeć głosy w swoich głowach! Drwili z moich zdolności psionicznych i ponieśli za to karę
- Jakie plany wobec Mjanny?
- Jeśli zostanę prezydentem to podbiję Mjannę, ogłoszę się najwyższą Kapłanką Śniącego, dokonam psionicznego przebudzenia ludzkości, po czym poprowadzę ludzkość ku wieczystemu pokojowi! Udało mi się nawiązać telepatyczny kontakt z  Mari Hun Aen w Mandżuri, którzy mają taki sam cel!
- Ech, tak... następnym gównokandydatem jest Pani  Rea Shisza, przedstawicielka mniejszości muzułmańskiej w Bengalu, Profesor Organizacji i Zarządzania, czy jeśli wygra Pani wybory to obwoła się Pani nowym kalifem?
[Obrazek: 36226166_1029509523881297_15531048418934...e=5EF85A5D]
- Świat islamu nie potrzebuje kalifów, świat islamu potrzebuje więcej kobiet, które zrównoważą szowinistyczne i agresywne hasła! Poza tym chcę nawiązać jeszcze lepsze kontakty z Koreą, nasze dane pokazują, ze w Korei jest najmniejsze spożycie mięsa w całej Azjii! Mam nadzieję, że z ich pomocą cały Bengal przejdzie na weganizm!
- Ostatnim kandydtem jest Philip Coin, kolejny dowód na to jak nasze prawo jest dziurawe. Kandydat ma zaledwie 14 lat, jest niski, gruby, rudy, ale jest geniuszem matematycznym, dzięki czemu jest najmłodszym profesor w historii Kalkuty, czy to prawda że jesteś wynikiem eksperymentu mającego stworzyć idealnego nadczłowieka?
[Obrazek: BIpjQYqCMAA_8p9.jpg]
- Gdyby to była prawda to nie byłbym rudy!
- Argument nie do odparcia, ponadto jesteś nazywany synem Bengalu, ponieważ połowa Technokratycznej Republiki Kalkuty spała z Twoją matką! To, że Twoja matka załatwiła Ci start w wyborach,  żeby móc z Tobą jeździć na zagraniczne wycieczki to wszyscy wiedzą, moje pytanie brzmi, Twoja matka ma teraz ochotę na arabów czy murzynów?
- Marzy jej się jakiś bogaty szejk, więc będzie trzeba załatwić normalizację stosunków z Kalifatem i Emiratami.
- To znamy już plany Twojej matki, a jakie są Twoje plany na prezydenturę?
- Zawsze chciałem zostać piratem, dlatego planuje nawiązanie współpracy z Wolnymi Portami i razem z nimi sprawienie, że morza i oceany będą bezpiecznym miejscem do handlu i podróżowania.

I tym akcentem kończymy mój program. Zapraszam na transmisję z rozpoczęcia Igrzysk w Manili i przypominam,  nasze anteny są w stanie odbierać SMS z terenu całej Azjii! Jeśli jakiś kandydat Ci się spodobał  to wyślij SMS z jego imieniem! Ten, który otrzyma najwięcej SMSowych głosów ten będzie miał większą szansę na zwycięstwo!
Odpowiedz
#2
//dodana ankieta, można wybrać do 3 opcji... zadecydują one przyszłości Bengalu. Głosowanie anonimowe. Choose wisely.
Odpowiedz