Rezygnacje im. Trolla
#11
Ja rezygnuje, znudziło mi się, ale żeby nie było: Verlax super.
Odpowiedz
#12
Verlaxowi już to zapowiadałem wraz z oczekiwaniem na wprowadzenie lockdownu, no i w sumie się spełniło. Obecny lockdown poszedł po mojej myśli, czyli wyjeżdżam po świętach za granicę i w teorii mógłbym katować się z telefonu tak jak to robiłem w listopadzie, ale po prostu mi się nie chce bo nie mam na to siły.

Niemniej, edycja wyborna, solidne 10/10, bo nawet w momentach gdy nie koniecznie się zgadzałem z Verlaxem to nie bóldupiłem bo to złoty człowiek i złoty GM, a jeśli ja nie bóldupię to naprawdę musi być zajebiście X D


Serdecznie dziękuję wszystkim za grę, bawiłem się mega i w sumie to chyba jest top1 edycja więc trochę z żalem w sercu ją opuszczam i liczę że @neuroshimi wbije za mnie na Ligę bo ta naprawdę ma giga potencjał, szczególnie gospodarczy.
Odpowiedz
#13
Niestety, muszę zrezygnować. Było fajnie ale mam i tak coraz mniej czasu na grę.
Odpowiedz
#14
Rezygnuję z gry, przepraszam za zamieszanie które spowodowałem.
Odpowiedz
#15
[Obrazek: Surrender.jpg]
Odpowiedz
#16
Przykro mi, ale życie mnie dogoniło, nie mam czasu na porządne zajmowanie się PNW, tak by utrzymać jakość czy nawet podstawy. Zrezygnowałbym na początku tej tury, ale myślałem, że dam radę przetrzymać chwilowe problemy, jednak nie. Straciłem też trochę serca do PNW, muszę odpocząć. Może do zobaczenia w 2714. Na Discordzie dalej będę Was męczył Smile
Odpowiedz
#17


Czas, praca, nerwy... Na razie, może zobaczymy się na Nandanie jeśli będę miał wtedy czas, kocham was wszystkich, pa.
Odpowiedz
#18
Głupio na finiszu, ale gra stała się dla mnie katorgą i straciłem jakikolwiek zapał, nabawiłem się kompleksu i mam głębokie poczucie, że nieważne czego bym nie zrobił to będę za to karany. 8 panc < 4 piech (no chyba, że Vierzon, to wtedy nie), post factum dopisywanie zasad, że czegoś nie można i zachowania NPCów i ignorowanie mechanik zawsze na niekorzyść jednej strony. Szkoda mojego zdrowia psychicznego. NPC Moyolequetzal będzie się bawił lepiej ode mnie. Więcej grzechów nie pamiętam.
[Obrazek: G9qikhf.png]
Odpowiedz