Wydarzenia
#2
2701

Przemówienie Helga Fliegentuch, obecnej Agrokratki przed rozpoczęciem obrad Rady Narodowej Agrounii

Agronomi! Przedstawiciele Ludu Rolniczego! Towarzyszki w uprawie! Wczoraj staliśmy nad skrajem przepaści, jednak dzisiaj mamy szansę uczynić wielki krok naprzód!

Kryzys Tektoniczny zniszczył nasze pola na wschodnim wybrzeżu Lustrii i zmusił do szukania nowego domu! Dzisiaj mogę rzecz, że trwająca wiele lat ewakuacja została zakończona sukcesem! Straciliśmy wiele bogactw, ale udało nam się ocalić największy możliwy skarb narodowy! Kobiety... to znaczy lud rolniczy! Następnie zaprowadziliśmy pokój na zniszczonym wewnętrznymi wojnami i toksyczną męskością wybrzeżu Arabii i daliśmy jego mieszkankom wolność a jakiej nawet nie śniły!

Jednak to dopiero początek naszych zmagań! Zaprowadziłyśmy stabilizację polityczną, ale wiele naszych obywatelek żyje w biedzie, negatywnie rzutuje to na wiele aspektów naszego państwa. Jednak w naszym agrarnym społeczeństwie tkwi wielki potencjał, dzięki któremu możemy to zmienić! Liczne raporty, pokazują, że głównym elementem hamującym rozwój naszego narodu jest brak infrastruktury śródlądowej! Brak dróg uniemożliwia rozwój rolnictwa w głębi lądu! Bo co z tego, że mamy żyzne oazy, jeśli są otoczone przez kamienistą pustynię uniemożliwiająca transport kołowy?!

Dlatego korzystając z uprawnień Agrokraty podjęłam szereg działań mających pokryć nasz kraj siecią asfaltowych dróg! Wielu mnie się pytało dlaczego sprowadziłam tyle ropy naftowej z zagranicy i przestawiłam nasz przemysł na jej przerób, odpowiedź jest prosta! W trakcie przerobu ropy naftowej oprócz paliwa otrzymuje się również asfalt! Obecnie nasz kraj, ma jego olbrzymi zapas, dzięki czemu założone na mój osobisty rozkaz obozy pracy mają pod dostatkiem surowca do budowy dróg! Chcę tutaj zdementować pogłoski wedle, których więźniowie byli typowi wedle kategorii rasowych! Wśród 35 000 tysięcy arabianów skazanych za przemoc domową i molestowanie seksualne znajdują się  także niziołki i jaszczuroludzie skazani za to samo! Ponadto wcale nie jest prawdą to, że strażniczkami tych obozów są jedynie Mroczne Elfki służące wcześniej na okrętach łowców niewolników! Są tam także Amazonki, które łapały niewolników w dżungli! Poza tym więźniowie są dobrze karmieni, mogą jeść serek tofu, oraz liście jarmużu do woli!

Ponadto nie można zapominać o wysiłkach środowisk naukowych i biznesowych, które również przyłączyły się do wspólnego wysiłku poprawy zamożności naszego społeczeństwo. Aby koordynować wysiłek tak wielu środowisk powołuje specjalną Komisję Infrastrukturalną na działanie której w tym roku przeznaczam 3 mln $! Wedle naszych Agrarnych Ideałów, każda rolnicza społeczność powinna cieszyć się autonomią, jednak nie oznacza to, że powinna żyć w izolacji!

Ponadto zgłosiłam Agrounię jako kandydata na organizatora Igrzysk Blood Bowl, takie wydarzenie pomogłoby nam wypromować nasze produkty rolne, a tym samym zwiększyć ich rynek zbytu, jednak na razie musimy na decyzję Federacji Blood Bowl. Jednak bez względu na jej wybór pewnym jest to, że Agrounia wystawi swoją reprezentację. W naszym narodzie jest wiele zdolnych zawodniczek, jednak obawiam się, że jeśli będa musiały dzielić czas miedzy treningi i pracę na roli to... zajmą miejsce daleko od podium. Dlatego zwracam się do Rady Narodowej o przyznanie Agrokracie prawa do nadawania tytułu "Honorowego rolnika", dzięki któremu nasi sportowcy będą mogli całkowicie poświęcić się treningom bez utraty praw obywatelskich! Wedle Księgi Agrarnej taka zmiana uprawnień Agrokraty wymaga 75% głosów Rady Narodowej! To jak? Dążymy do zwycięstwa?

[Obrazek: ba8b6aa565561060c82364abe72186c0.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-10-07, 23:20
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-11-04, 23:33
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-11-18, 00:37
RE: Wydarzenia - przez Milord - 2020-11-19, 12:23
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-11-29, 22:36
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-11-30, 13:04
RE: Wydarzenia - przez Milord - 2020-12-04, 11:48
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-12-08, 20:43
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2020-12-16, 20:01
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2021-01-09, 22:55
RE: Wydarzenia - przez Milord - 2021-01-23, 18:29
RE: Wydarzenia - przez Xelacient - 2021-02-09, 21:08
RE: Wydarzenia - przez Turek - 2021-04-25, 10:56
RE: Wydarzenia - przez Millenium - 2021-04-27, 17:58
RE: Wydarzenia - przez Turek - 2021-05-05, 07:44