Związek Socjalistycznych Republik Rasowych - Demorkatyczna Repupliga WAAAAGH
#1
Czołgiem chopoki, tu przedstawiciel Zwionsku Socrealitycznych Repuplig Razowych, Azog Arng Arng. My tu sobie z chopokami i kobitami z innych ras zrobiliśmy takie fajne państwo, gdzie jest równo i w ogóle, mimo że w górach. I tak se pomyślałem, jak rozmawiliżeśmy na posiedzeniu KC Partii, że może wpadnę do Was i zrobimy sobie kontakty dyplomotoryczne.
Czyli że chłopoki z ZSRR zrobią sobie w D-R-WAAAAGH ambasadę, a Wy sobie postawicie w ZSRR. I personel będzie miał imunitety, a do tego będziemy sobie tam gadać i wymijać szybciej informakcjami, gdyby można było rozmówić o czymś. Na przykład zrobić WAAAAGH, albo go nie robić. Albo zrobić wymianę handlową. Czy coś.

Co Wy na to, chopaki? A i mam pełnemocnictwa, o właśnie, gdyby coś już teraz podpisywać.
@neuroshimi
Odpowiedz
#2
2699

Oy, brzmi jak sztama dla nas. Kcecie sztame o niebicu na pare latek co? Coby WAAAAGH! wam się nie wbiło od gury mapy?
Odpowiedz
#3
2699

Dobra! ZSRR i D-R-WAAAAGH zawierają sztamę o niebiciu na pięć lat!
Podpisujem to żem ja, Azog Arng Arng, w imieniu Przewodniczącego Roba S. Pierre i dla dobra Lódu!
Odpowiedz
#4
2699.

Dobra. Pjone pszybija w imienju Groma Łamikarczycho, Azg Piurembujca.
Odpowiedz
#5
2703

Czołgiem, chopaki! Co tam Wam? Pono Wam słabiaki mówiom ze som pcie u orkowych chopakow!

Ale ja zem, Azog Arng Arng, tu w innej biznesowej. Bo tu mi snotling z admiralistracji rzekał, że nam się sztama o niebitce wykańcza za rok i drugi czyli... yyy w przyszłym roku jeszcze bendzie, a potem nie bendzie. To moze jom przedluzymy, zebysmy sie nie postrzelali jak bedziemy nowom granicem robic za parę bitek, co?
Tak na dalsze pienc latek, do MMCCCCCCCVIIII włącznie?
Odpowiedz
#6
2703

Dobra. Pjone pszybija w imienju Groma Łamikarczycho, Azg Piurembujca. Przypomina tesz rze, to przełóżonko musi zatwierdzić żond.
Odpowiedz
#7
2709

Hejka chopoki.

Serdecznia gratulejszyn Wam odrestarowania kraju! ZSRR tera to prawie somsiad DRW, paczymy na Was życzeniliwie i pozytywistycznie. Mamy nadziejem, że Wasza chata bezpieczna i bez przeciągów. No.

Azog Arng Arng, w imieniu Przewodniczącego Roba S. Pierre
Odpowiedz
#8
2709

DREPTAK PRZESYŁA NUTE DYPLOMOWĄ - DZIENKUWA. CHETNIE SIE ZGADAMY JAK TYLKO NAM ŻOND SIE OGARNIE.
Odpowiedz
#9
2710

Żond sie ogarnoł chyba?

ZSRR proponuje sztamę o niebitce przedłużyć, na kolejne 5 lat, 2710-2714.
Odpowiedz
#10
2710

HYBA OGARNIANKO ZAKONICZONE. NIEBITKA Z WAMI BRZMI FAJNO. PRZEKAZUJE DO POBICIA PAPIERKU O NIEBITCE ŻONDOWI.
Odpowiedz