Ludowy Komisariat Handlu Zagranicznego ZSRR
#1
2702

ZSRR zakupi 1 DP w roku 2703. Transport po stronie dostarczającego i żadną miarą nie możemy politycznie zagwarantować transportu przez Imperium czy Księstwa Graniczne z uwagi na powtarzające się już wcześniej problemy tranzytowe - możemy tylko pośredniczyć w rozmowach tranzytowych z Imperium Moyolequetzal.
By zrównoważyć te problemy, oferujemy 12 mln $ za 1 DP.

LKHW ZSRR zastrzega sobie możliwość wybrania oferty jeśli będzie kilku chętnych.
Odpowiedz
#2
2702

Oferujemy nawet 2 DP jeśli ZSRR jest chętne.
Odpowiedz
#3
//offgame'owo, więc bez daty
//czekam na oferty do środy włącznie, jak nie będzie żadnych nowych biorę ofertę Marienburga - za 1 DP tyle potrzebuję.
//by ktoś mi potem nie płakał "kupujesz od Trolla, beee" - to rusz dupę i sprzedaj sam!
Odpowiedz
#4
2702
FKKA jest w stanie sprzedać do 2 DP ZSRR.
Odpowiedz
#5
2703

Po upewnieniu się, że FKKA ma możliwości tranzytowe poza-Imperialne*, wybieramy ofertę 1 DP za 12 mln $ od FKKA.

*Tranzyt przez Imperium budzi większe wątpliwości wobec znanych trudności urzędników Imperium z zapisywaniem praw tranzytowych.
Odpowiedz
#6
2707

ZSRR kupi surowce rzadkie. 10 mln $ za 1j.

EDIT: 1j surowców rzadkich.
Odpowiedz
#7
2707


O ile embarga zostana zdjęte, Liga jest skora sprzedawać przez 3 lata surowce rzadkie w wysokości 1j za 8mln co roku.
Odpowiedz
#8
2707

W wypadku zdjęcia embarga, kontrakt zostaje automatycznie podpisany.
Odpowiedz
#9
2708

Kontrakt na dostawy surowców rzadkich z Ligi uważamy za zawieszony z uwagi na niemożność zapewnienia dostaw przez Imperium.
Jak zobaczymy że towary - niekoniecznie nasze - przez Imperium przechodzą, to uwierzymy w Imperialną biurokrację.

//nie stać mnie by kupować towary u dwóch dostawców, gdy wystarczy mi od jednego. A chcę w końcu zakupić :[
Odpowiedz