Wydarzenia
#11
2155

Kolonizacja

Xiamen zostało przyłączone do macierzy!

///. skolonizowano Xiamen
Odpowiedz
#12
2156 r.

W Gullin trafiliśmy na złoża ropy naftowej.

//+złoże
Odpowiedz
#13
2156

Rozszerzenie Poboru

Ze względu na martwiącą sytuację w centralnych Chinach, ataki watażków na kolonistów Augustyńskiej Republiki oraz zagrożenie wywołane hegemonią watażków z Xianyang, Parlament Chin z poparciem Narodowo-Rewolucyjnej Partii Boga ze wzmocnionym skrzydłem katolickich maoistów poparł zwiększenie poboru.

Wprowadzamy: pobór rozszerzony (łącznie: 3%)


///. a tak na serio to nie stać mnie na inwestycje w prowincje by prowka z ropą by mi działała i generowało paliwo, czemu to zabija ludzi, reeeeee
Odpowiedz
#14
Na przestrzeni 2154 i 2155 doszło do duzych zmian na rynku w ARCh na mocy porozumienia z Xiaomi. Hongkongskie China Telecom osiągnęło monopol telekomunikacyjny nie tylko w ARCh ale również na Tajwanie, w Tybecie, w Birmie i Tajlandii. Działalność holdingu rozszerzyła się również na sektor bankowy

//zamiana cechy: wpływ korporacji na wpływy China Telecom - +1 KP i +2 mln $ za każde centrum finansowe co turę
-2 stabilności (za pobór)
Odpowiedz
#15
2157

Wenzhou zostaje ponownie zamieszkane przez Chińczyków pod władzą jedynego prawdziwego rządu Chin.


///. skolonizowano Wenzhou
Odpowiedz
#16
2158

Kolonizacja

Dzięki nadzwyczajnym wysiłkom Kościoła, dzielnych kolonizatorów i pomocy z Kantonu, prowincja Hengyang została przyłączona do Błogosławionej Republiki.

///. Inwestycja w mieszkalnictwo - +5 PK i 2 WP do kolonizowanej prowincji w której mamy co najmniej 1 PK - 20 KP i 15 mln $

Skolonizowano Hengyang
Odpowiedz