DRW - Hegemonia. Podział granic po rozbiorach ostlandzkich
#1
[Obrazek: 9wlRPy9.jpg]
Enaree, Starszy od spraw zewnętrznych

Zwracamy się, zgodnie z ustaleniami powojennymi, do przedstawicieli nieśmiertelnego DRW w celu sporządzenia oraz podpisania dokumentów określających przebiegającą granicę między naszymi państwami, przebiegającą przez byłe terytorium ostlandzkie. Tak, jak było to ustalane ze Starszą od wojny, proponujemy następujący podział.

[Obrazek: 0qoNmXG.png]

Odpowiedz
#2
2711

Na spotkaniu pojawił się Kevin 'Ludzki Jęzor' Johansen, który spojrzawszy na mapę, jedynie przytaknął. Zaraz po tym poprawił swój czerwony krawat z czaszką po czym odszedł na bok wykonać telefon do Czerepa. Chwilę wyjaśnił sytuację, po czym po sali rozległ się donośny głos Czerepa Mocnytorsa, pomimo ustawienia głośności rozmowy na minimum: "NO PEWA RZE KLEP TE ÓGODĘ. SZTAMA JAK SIE PACZY."

Po rozmowie, Kevin 'Ludzki Jęzor' Johansen wyciągnął swoje wieczne pióro ze skromną, stalową stalówką i podpisał się pod podziałem ziem na obu kopiach.

"Jestem zobligowany do zaznaczenia, że ten układ musi także zostać przyjęty przez nasz żond, ale nie sądzę, żeby był z tym jakiś problem. Chciałem też przekazać, że jestem świadomy iż wasza nacja prosiła wcześniej o kontakty dyplomatyczne wyłącznie z przedstawicielami orczymi, jednak w świetle przemian ustrojowych jakie zachodzą w mojej Ojczyźnie, niech ją Ulryk Gork i Mork błogosławią, Czerep chce pokazać iż Demorkatyczna Repupliga Waaaagh jest krajem, gdzie kolor skóry przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Zaznaczam też, iż w żadnym wypadku moja wizyta nie powinna być odebrana jako zniewaga, a wręcz wyrazy szacunku jakie DRW żywi wobec Plemion Kurgańskich."
Odpowiedz
#3
2711

Enaree:

Dziękujemy, że pamiętaliście - zaczął, kompletując dokumenty. - i zapewniamy, że żadnej zniewagi nie doznaliśmy. Współpraca z Demorkatyczną Repupligą WAAAAGH to przyjemność, zarówno ramię w ramię w walce,
jak i w dyplomacji.
A skoro o dyplomacji mowa, jesteśmy świadomi pewnych... niedoskonałości, oczywiście tylko wedle naszego punktu widzenia, systemu demokratycznego, które prowadzą do opóźnień, ale w tym wypadku nikomu nigdzie się nie spieszy. Życzymy pomyślnych głosowań, oby Pan Zmian nie zakłócił naszych planów.
Odpowiedz