Nieobecności im. Mistrza Gry
#41
Od 28 VI do 2 VII jestem na wczasach, nie ma mnie, nie odpisuję na posty, nie ma mnie na discordzie, nie odpisuję na PMy, nie odbieram telefonów, w gołębie pocztowe rzucam butami.
Odpowiedz
#42
No to już oficjalnie: zaczynam wczasy pod gruszą i wracam na pnw 17 lipca (na discordzie powinienem bywać, więc można pisać w sprawach wagi wielkiej)
Odpowiedz
#43
Jutro mnie nie ma, bo jadę na kawalerski kumpla. Będziemy jeździć po poligonie, szczelać, a pan młody będzie jeździł T-55 z nami na pace. Jak dożyję, wrócę w niedzielę Wink
Odpowiedz
#44
Od 05.08 jest mnie mniej z naciskiem na "nie ma" - najpierw wesele (to od kawalerskiego z czołgiem), a potem wyjazd nad morze. Wracam około 14.08 i do tego terminu przedłużę deadline'y, ale!

-> jeśli chcesz bym odpowiedział na jakieś pytanie/event do końca tury, to lepiej wrzucaj requesty (lub przypomnienie, jak zapomniałem) do, powiedzmy, 01.08.
Wtedy odpowiem prawdopodobnie przed wyjazdem lub tuż przed końcem tury.
-> jeśli chcesz przedłużenia tury, to pisz przed moim wyjazdem, potem nie przeczytam ^^ No ale będziecie mieli z tydzień bez eventów i odpisów, chyba starczy?

Tyle. Deadline handlowego nie przesuwam bardziej, bo jest nam potrzebny do szczęścia doczesnego PNW.
Odpowiedz
#45
Od 13.08 do 27.08 prawie mnie nie będzie tzn. coś tam z telefonu może sprawdzę, raczej nie napiszę. A 20-27.08 to już będę nad polskim morzem i zasięgu mogę nie mieć.
Także na tę turę zrobię wszystko, ale przyszłą rozpocznę z opóźnieniem. Pewnie prehi w jeden dzień zrobi fronty i już 16.08 będzie nowa tura. 29.08 postaram się nadrobić zaległości.
"All strange and terrible events are welcome, but comforts we despise. My honour was not yielded, but conquered merely. I will not be triumphed over."
Odpowiedz
#46
Nie ma mnie od 11 do 13: toteż proszę ludzi biorących udział w wojnie przeciwko orkom żeby mi przed tymi dniami podesłali swoje wojska i rozkazy jeśli jakieś mają, żebym mógł koalicyjne rozkazy wysłać odpowiednio długo przed deadlinem.
Odpowiedz
#47
Wrzucam zaraz nową turę, ale to po to byście sobie skrobali różne rzeczy - MG proszę nie pingować, nie ponaglać, nie przypominać itp. do końca weekendu.

A jak ktoś ma wydarzenie z końcówki poprzedniej tury na które MG miał odpowiedzieć (pamiętam o Tobie, Verlax!), to jak nie odpowiem do wtorku włącznie, to wtedy przypominać. Listy przypominajek/pytania można wcześniej.
Odpowiedz
#48
Nie ma mnie, wracam gdzieś w piątek-sobotę.
Odpowiedz
#49
Biłem się z myślami, ale wszyscy widzą że kiepsko postuję - no i sprawa jest taka, że mam pewne problemy zdrowotne, a obecnie, po diagnostyce, zachodzi możliwość częstszego łażenia po lekarzach itp.
Więc jest moja półnieobecność na najbliższe, powiedzmy, dwa tygodnie. Jak na razie. Pewnie będą potem przedłużenia NP. deadline na handel...
Będę się starał pchać posty (przede wszystkim te prostsze i krótsze) i potem - po odpowiednim deadline - sprawdzać budżety, ale słabo to wygląda.
Nie wiem jakie są dalsze perspektywy edycji, ale jestem otwarty na krytykę i vox populi, gdyby gracze chcieli NP. Abortowania edycji by ktoś inny zrobił kolejną. Ale to jak będzie chętny MG i gracze już stracą cierpliwość do moich problemów.
Za utrudnienia przepraszam, o wypowiedzi graczy proszę w jakimś nowym temacie na forum - jak komuś zależy to sobie założy...
Odpowiedz
#50
Okoliczności życiowe zmuszają mnie do zgłoszenia nieobecności na cały październik, które niestety może się przedłużyć :/
Odpowiedz