I Kongres Ardy
#41
101 SE

Podpisujemy.

//-10 KP
Odpowiedz
#42
101 SE

Podpisujemy

// -10 KP
Odpowiedz
#43
101 SE

Podpisujemy

//- 10KP
Odpowiedz
#44
101 SE

Sprzysiężenie Orthanku, Zakon Rycerzy Oceanu i Księstwo Eryn Lasgalen podpisują traktat.
Odpowiedz
#45
101 SE

Poseł Pełnomocny Aldarion Półelf podpisuje Traktat w imieniu NSD.

Jednocześnie zebranym przedstawicielom innych krajów rozdano ulotki zachęcające do zakupywania daczy wraz z przydzielonymi niewolnikami Sługami w NSD (oczywiście z zakazem wywozu wyposażenia poza kraj, takiego jak np. meble, dywany czy Słudzy). Poza tym przy tej wzruszającej uroczystości podpisania Traktatu, wręczono gospodarzom z Shire prezent w postaci narodowego trunku NSD - Sklavemeistra! A do tego tradycyjny przy takich prezentach album z pracy Sług nad tym trunkiem, oczywiście - tradycja zdjęciowa - pracujących w kajdanach i obrożach.

[Obrazek: SUYljXr.jpeg]
Germany to taka wioska w Północnym Przedmieściu. Ma tam też siedzibę warsztat pana Benza.

//Nie wydaję żadnych KP, ale po pierwszym zdaniu to reszta toto staram się bardzo bo MG mi groził czymś czego bardzo nie chcę Sad
Odpowiedz
#46
101 SE

Pierwszy emisariusz Pambem podpisuje traktat w imieniu Państwa Rivendell.

//bez KP
Odpowiedz
#47
//Jeśli ktoś poza Gandzią i Verlaxem dawał jakieś fundusze na godne zaprezentowanie się w ramach wydarzeń towarzyszących kongresowi, to niech mi o tym przypomni w rozmowach z MG wraz z linkiem do posta.
Odpowiedz