Europa 10k, prace koncepcyjne: rekrutacja i punktowanie
#10
(2022-07-30, 16:27)Enter napisał(a): Kojarzę, iż była koncepcja (wspominana na komunikatorze) wydania punktu na rzecz zwolnienia z części eventów (pozytywnych/negatywnych/losowych ect) na rzecz spokojnego rozwoju dla tych bardziej planujących budżety na kilka do przodu. Jeżeli:
-> Nie przechodzi i nie będzie umieszczana (czy rozpatrywana) - to nie ma tematu
-> Jest rozważana - jak się ma do konsekwencji umieszczenia w zagłębiu lub przy granicy mapy. Chciałbym uniknąć połączenia zasoby + spokojniejszy od eventów lub skraj mapy + spokojniejszy od eventów

Nie jest rozważana. Dałem tylko możliwość wzięcia "chujowego położenia" za otrzymanie punktu, ale ono się wyklucza z zagłębiem.
Cytat:- Chujowe położenie -1 [masz jeden punkt więcej, ale MG tak Ci dopiero lokalizację, że będziesz miał przejebane. Wybierasz tylko mniej więcej region, nie konkretną lokalizację pod stolicę. Domyślnie: od NPCów, ale jeśli wybierzesz tak region, że trafi się okazja na wpierdol geopolityczny od kolegów graczy, MG Ci to zaserwuje.]

Możliwe że będzie możliwość by było na raz zagłębie i chujowe położenie, ale nie wiem czy ktoś zaryzykuje takie wpierdol. I czy będzie dużo takich slotów.
Efektowo jakby to wyglądało?
Na przykład tak: od południa graniczysz z dwoma agresywnymi wobec Ciebie krajami graczy, jest tam jeszcze mały NPC dający punkty wpływu za bicie Ci kraju, a od północy jest duży i agresywny NPC w stylu Mińskgardu, co chętnie robi Ci najazdy orków. Z losowania dostałeś 4 surowce, więc masz 4 surki, ale -80 mln $ w gotówce i aktywach, np masz nieco mniej tych fortyfikacji co zakupiłeś za punkt i wojsk lądowych. Ojej.
...wspominałem już że za zagłębie będę zabierał produkty raczej tak by bolało? Inaczej bym nie mówił, że będzie zabieranie ze startowej gotówki.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Europa 10k, prace koncepcyjne: rekrutacja i punktowanie - przez prehi - 2022-07-30, 16:34