Wydarzenia - Yavanarajya (Królestwo Neobaktrii)
#2
10003

W związku z ... trudnościami, jaki spotkały Neobaktrię w ostatnim czasie, Yavanarajya szuka zagranicznych kontrachentów na dostawę:

1) Technologii "Motoryzacja" oraz sprzętu dla co najmniej dwóch dywizji piechoty zmotoryzowanej pierwszej generacji, najlepiej (ale przyjmuje,my oferty też bez brygady) wspartych odpowiednią brygadą artylerii. Zapewnimy transport przez Samarytan. Termin realizacji: jak najszybciej.

2) Technologii "Kolej" i zwłaszcza grup inżynierów mających doświadczenie w budowie szlaków kolejowych [//czyt. K+].

3) Pociągu pancernego [//dywizji, np. panc0], najlepiej pierwszej generacji. Dobrze by było gdyby oferta była połączona z "2)", ale być nie musi.


Yavanarajya przy wyborze dostawcy będzie się kierować kryterium bliskości transportu - dla sprzętu - i braku zerwania potencjalnego transportu, w drugiej kolejności kryterium ceny, choć nie jest to najważniejsze*.

// *- wyjaśnienie fabularne: co parę razy podkreślałem, ale z punktu widzenia Europy Yavanarajya jest bajecznie bogata - co prawda przez to że ma dość "tanie" siły zbrojne a duże źródła dochodu oraz ogromne zasoby w magazynach, ale stać ja na najemników, rozbudowę kraju na wszystkie fronty i jeszczeby sprowadzali i jeśli mają debet to tylko przez te kryzysy na szlakach handlowych.
Więc są bardzo wypłacalni, gdyby ktoś się zastanawiał, czy to przemyślałem.
Uwaga: gracze proponują cenę, nie ja. Nie chce mi się ^^
Wpływy może będą w pakiecie, jakby coś.

Zgłoszenia do 25.01.23 - z możliwym przedłużeniem, po prostu termin jest na 4 doby przed deadlinem handlowym. Ale jak przekroczy datę "4 doby od..." to zamykam przyjmowanie zgłoszeń niezależnie od wydłużeń daty deadline handlowego!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wydarzenia - Yavanarajya (Królestwo Neobaktrii) - przez prehi - 2023-01-16, 01:56