Zalecenia do edycji Śródziemie 2.0 (optymalizacja czasu pracy MG itp.)
#6
Instrukcja obsługi MG: ;)

1) Pracuję do 22, nieraz również w weekendy. Jak mam wolne, to raczej nie siedzę przy kompie za wiele w ciągu dnia. W związku z tym pisanie na priv poważnych pytań przed godziną 23 bardzo często kończy się odpowiedzią "dam znać po pracy/wieczorem". Jeśli Twoja sprawa może poczekać, wymaga odpisu na forum, albo szerszego wyjaśnienia, to gorąco zachęcam do zadawania pytań w rozmowach z MG, albo (jeszcze lepiej) w Q&A, jeśli sprawa nie jest tajna. Wyjątek stanowią gracze, którzy grają w PNW pierwszy raz - tych zachęcam, żeby pisali na priv kiedy tylko nie będą czegoś wiedzieli i będę im odpowiadał kiedy tylko będę mógł.
Odpisy będą pojawiać się przeważnie po godzinie 23. Mam szczerą nadzieję, że nie będziecie zarywać nocek w oczekiwaniu na odpis, to niezdrowe, lepiej zerknąć rano.

2) Powiązane z powyższym: uzyskanie ode mnie czegokolwiek przed godziną 10 rano graniczy z niemożliwością :P

3) Używam ciemnego stylu forum i moje oczy bardzo cierpią gdy ktoś używa ciemnej czcionki na ciemnym tle...można używać jasnego stylu, ale proszę się z tym nie obnosić (przykład). Jak ktoś nie ogarnia czemu pojawiła mu się w poście ciemna czcionka niech dla pewności zaznaczy w panelu użytkownika-->edytuj opcje-->"ustaw domyślnie edytor w trybie edycji kodu źródłowego" - to powinno pomóc.

4) Jeśli chodzi o różnorakie działania graczy, to kwieciste opisy akcji fabularnych nie są mi niezbędne, więc jakby co nie trzeba się na nie silić, jeśli ktoś nie chce - wystarczy rzeczowo opisać co się chce zrobić i jak. Z drugiej strony, jeśli komuś sprawia to frajdę, że opisuje jak jego wojsko rekwiruje rowery dla większej mobilności, to proszę się nie krępować ;)

5) Jeśli chcesz zadać pytanie o zasady na discordzie na kanale gry - zastanów się dwa razy, czy nie byłoby lepiej zrobić tego w Q&A.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zalecenia do edycji Śródziemie 2.0 (optymalizacja czasu pracy MG itp.) - przez Richtus - 2024-04-17, 01:58