PNW: Nandan a miesiące letni i urlopy
#1
Moi drodzy a czcigodni gracze - istnieje coś takiego jak wakacje i zbliża się nieuchronnie. Z mojego spojrzenia na rozgrywkę, fabularnie jej na pewno przed wakacjami nie zakończymy (to znaczy z przyczyn dających satysfakcjonujące zamknięcie edycji pod względem fabularnym, a nie z innych powodów).

Więc zacząłem się już zastanawiać jak rozwiązać to na wakacje. Właściwie są dwie możliwości: sztywne zastopowanie gry na dwa miesiące (a i tak tury przed i po będą wydłużane, bo nie wszyscy jeżdżą na wakacje w "standardowe" miesiące), albo dłuższe tury z i tak możliwościami wydłużeń.
Co o tym sądzicie, jakie macie koncepcje?
Pytania kieruję szczególnie do @Fanatyk @Milord jako głównych (dla mnie widocznych) chętnych do krótszych tur oraz @Fogler, który też w rozmowach wydawał mi się zwolennikiem "żeby nie było nudno" (choć ja staram się udowadniać, że jak się chce eventów, to długie tury nie muszą być nudne!).

Zapraszam do dyskusji i przedstawienia stanowisk.
Odpowiedz
#2
Imho druga opcja jest lepsza, już i tak mieliśmy dwie długie tury, więc lepiej zrobić kolejne dwie miesięczne niż stopować grę.
Odpowiedz
#3
Ja też chyba wolałbym mieć dłuższe tury niż całe zastopowanie rozgrywki, ale to wyłącznie mój egoistyczny interes, bo moje wyjazdy nigdy nie są dłuższe niż parę dni.
Odpowiedz
#4
(2022-04-18, 23:35)Gandzia napisał(a): Imho druga opcja jest lepsza, już i tak mieliśmy dwie długie tury, więc lepiej zrobić kolejne dwie miesięczne niż stopować grę.

To ja tylko zaznaczę że w miesiącu w którym ja będę miał urlop to tura może mieć i półtora miesiąca. Wystarczy że ktoś będzie wyłączony na dwa tygodnie, potem ja i ktoś słusznie będzie chciał mieć choć tydzień-dwa na odpisy.

...anyway, by to się zgrywało, używajcie "Nieobecności", ale po prostu zaznaczam że i tak może być.
Odpowiedz
#5
Trzeba na początku roku było ustalić plan urlopowy!

No dobra, ja nigdzie nie wyjeżdżam na dłużej, także dla mnie bez różnicy.
Odpowiedz
#6
Dla mnie bez różnicy.
Odpowiedz
#7
Ja nigdzie nie wyjadę. Jedynie w lipcu do szpitala, więc może mnie nie być lub być mnie mniej kilka dni/tydzień.
Jak by była ankieta to bym optował za długą turą, bo zawsze można będzie gównoposty w dyplomacji pisać itp.
"All strange and terrible events are welcome, but comforts we despise. My honour was not yielded, but conquered merely. I will not be triumphed over."
Odpowiedz
#8
Dłuższe tury i nie powinno być problemu.
Odpowiedz
#9
Uprzejmie zgłaszam urlop od pnw jakoś od końcówki czerwca do połowy lipca.
Odpowiedz
#10
Nie wiem, dla mnie problem jest abstrakcyjny bo okres letni to okres wzmożonej pracy, a na wakacje to ja jeżdżę zimą (po co jechać do ciepłego jak jest ciepło, no ludzie złoci, ogarnijcie się i naprawcie swoje życie). Lepiej mieć długą turę niż pauzę imho.
Odpowiedz