Nieobecności im. Mistrza Gry
#21
Chwilowo mam mniej czasu, odpowiedzi na Ważne Rzeczy będę ogarniał 26-27 I.
Odpowiedz
#22
Około 14.03 na pewno mnie nie ma.

Ogólnie mam podejrzenie jaskry barwnikowej i będę miał zabieg.

Jednocześnie, z ww. przyczyny, mogę być okresowo mniej i nagle dostępny [unikanie przemęczenia]. 7 dni czasu na odpis MG pozostaje w mocy, a jak wyjdzie więcej - wola boża.
Odpowiedz
#23
W ten weekend, będę dostępny tak trochę słabo, zaś od 6 do 10 lutego prawie w ogóle. Może potem będę dostępny później, ale trudno powiedzieć. Szkolenie firmowe, dosyć poważne.

Jak coś nie wnoszę o przedłużenie jakiegokolwiek deadline'u, spróbuję zrobić wszystko w ten weekend i będzie git. Po prostu gorzej z kontaktem ze mną.
Odpowiedz
#24
To nie nieobecność, tylko raczej zgłoszenie mniejszej obecności wieczornej.

Dzieci dziś wcześnie poszły spać, to dobry czas by wreszcie zacząć oglądać "Ród Smoka". Jakbym wieczorami odpowiadał po godzinie-półtora, to wiecie o co chodzi. Ale chwilowo HBO mamy do 17.02, potem wygasa, więc jak obejrzę do tego czasu to potem mniejobecność zaniknie Tongue

Dziś będę odpisywał coś do deadline handlowego, później raczej będzie mniej PNW, więcej autonerdzenie. Jak ktos miał dużo pytań do zadania, ale czekały, to widać nie były pilne i poczekają dalej - obecnie chętniej będę robił zaległe odpisy (nawet znów jakieś mam!) niż pytanka .
Odpowiedz
#25
Zgłaszam nieobecność do 12 lutego włącznie (postarałem się ogarnąć wszystko co trzeba na ten moment)
Odpowiedz
#26
11-12 luty będę mniej i głównie o dziwnych porach, 15-17 II mogę być nieobecny (ale to po deadline, więc nikt tego nawet nie zauważy).
Odpowiedz
#27
Z uwagi na Środę Popielcową, będzie mnie w dniu 22.02 mniej.

Poza tym... dobra, może jak wcześniej napiszę to lepiej zrozumiecie sytuację. Od 02.03 prawdopodobnie zaczynam nową pracę i wisi nade mną miecz dojazdów po 2h w jedną stronę do roboty, więc będę spędzał minimum 12h w robocie i komunikacji. W związku z tym przez pewien czas w marcu - sądzę, że całą drugą część tury - może mnie być mocno mniej. Sądzę, że przede wszystkim ograniczę fabularność odpisów (ograniczę się głównie do pisania efektorów, bez opisów fabularnych), czy będą kroki w postaci wydłużenia tury - zależy od Was, ale Ci co zaczną wszystko/prawie wszystko pisać np. od następnego weekendu...
... no kurde, spuszczę Was po brzytwie, a nie dam priorytetowe odpisy o.o
Odpowiedz
#28
To oficjalne: przesunęło się, ale od poniedziałku 06.03.23 do odwołania czas odpowiedzi MG wydłuża się z siedmiu dni do 10 dni.
To oznacza, że jak ktoś da eventa do odpowiedzi do wtorku 07.03, to tylko on ma pewność że otrzyma odpowiedź przed końcem tury. Inni - możliwe że otrzymają tylko "przypomnij się w turze 10005, teraz nie".

Powód: będę spędzał co najmniej 12h w trasie do pracy i w pracy, kurwa mać.
Odpowiedz
#29
 [Obrazek: ruxQcvZ.jpg]

...ale przynajmniej póki mam L4, nie jeżdżę do firmy.
Odpowiedz
#30
No to tak: do końca maja będzie trwał dla mnie trochę krejza czas, więc traktujcie mnie jako nieobecnego, ale od czasu do czasu zajrzę na forum (na discorda rzadziej więc lepiej pisać tu na priv jak coś nagłego się wydarzy).
Odpowiedz