Trakt Kyphryjski
#81
2707

ZSRR popiera włączenie ERL w struktury Traktu.
Odpowiedz
#82
2707
Nehekhara zmienia stanowisko w sprawie Marienburga. Nasza wcześniejsza zgoda była uzależniona od opłacenia przez Ligę kosztów budowy torów. Tymczasem Marienburg dał się poznać jako kraj nie płacący swoich rachunków. Już wcześniej mieliśmy problemy z realizacją wystawianych przez Marienburg czeków, teraz Liga nie płaci za zakupione u nas dobra.
Jesteśmy przeciwko przyjmowaniu Ligi do Traktu.
Odpowiedz
#83
2708
Po wybitnym pokazie barbarii przez Ligę i solidaryzując się z towarzyszami z Nehekhary, jesteśmy całkowicie przeciwni przyjęciu tego kapitalistycznego nowotworu do Traktu.
Odpowiedz
#84
2708

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami Moyolequetzal nie zamierza blokować przedłużenia Traktu Kyphryjskiego na zachód. Popieramy przyłączenie ERL do Traktu i jesteśmy gotów opłacić trasę z Xocopin do granicy Moyolequetzal z ERL.
Odpowiedz
#85
//@JaNeKspawn, @Verlax mamy 4 głosy za przyjęciem ERL do Traktu. Albo Orkowie to poprą, albo potrzebujemy głosów NPC (SZGK, Sylwania, Klan Eshin, Agrounia?).
VZ chce opłacić część kosztów budowy, ja i Herc też ale przydałoby się info:
- co jest stolicą ERL? Nie chcę im tego narzucać, niech się sami rządzą.
- jaki był koszt budowy kolejki/prowincję i kto właściwie obsługuję budowę torów wobec upadku Księstw Granicznych?
Odpowiedz
#86
//Ps. kolejkę możesz sam budować, Budimax to była prywatna firma od Kreweta.

Ja sam sobie tory zbudowałem, a nie dawałem zarobić kapitaglizdom!
Odpowiedz
#87
// https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=728...66#pid5466
Tutaj znalazłem koszty, także potrzebujemy jeszcze zgody NPC i informacji o stolicy ERL.
Kolej Xocopin-granica z ERL będzie kosztować 3*4 = 12 mln$ (VZ zadeklarował pokrycie kosztu), resztę wyliczę jak będzie odpowiedź na powyższe.
Odpowiedz
#88
2708

[Obrazek: XlxsRGO.png]

Stolica Estalijskiej Republiki Ludowej ze względu na spore zniszczenia wojenne została przeniesiona do Gualcazar (które jest obecnie obok Chevlen największym miastem Republiki jeśli chodzi o WP).

-----------------

Wycena kolei: 4 mln za prowincję normalną, 6 mln za prowincję górzystą. 

Obsługę kolei obsługuje kto chce. Budimax był firmą Księstw Granicznych, a Księstw Granicznych nie ma. Prowincja Tobaro na tej trasie jest górzysta.
Odpowiedz
#89
2708

SZGK udziela zgody na przyłączenie ERL do Traktu Kyphryjskiego.
Odpowiedz
#90
2708
Wobec zgody 5/9 członków porozumienia ERL zostanie przyjęta do Traktu.
Czy Imperium Moyolequetzal rozpocznie budowę torów już w tym roku? Proponujemy trasę: Xocopin-Skavenblight-Tobaro-Gualcazar. Dokładny przebieg trasy na terenie Imperium jest wewnętrzną sprawą Moyolequetzal.
Odpowiedz